Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. 

Udział w konkursach się opłaca!

Polska Organizacja Turystyczna podczas targów World Travel Show 2018 odbywających się od 19 do 21 października br. w PTAK EXPO w Nadarzynie promowała projekt "Na wsi najlepiej – 12 dobrych praktyk w turystyce wiejskiej". W tegorocznej edycji konkursu nasz szlak kulinarny Świętokrzyska Kuźnia Smaków został laureatem I miejsca w kategorii "Oferta szlaków kulinarnych na terenach wiejskich". Na stoisku promocyjnym POT odwiedzający mogli obejrzeć m.in. publikację, która została przygotowana podczas realizacji konkursu oraz filmy prezentujące produkty konkursowe.

Stoisko Polskiej Organizacji Turystycznej na World Travel Show 2018 r.

To nie jedyne wydarzenie w końcówce roku, w którym POT będzie promowała swoje najlepsze projekty, w tym "Na wsi najlepiej". W dniach 30 listopada – 2 grudnia POT będzie uczestniczyć w promocji atrakcji turystycznych w ramach Narodowej Wystawy Rolniczej w Poznaniu, gdzie również będzie można zobaczyć atrakcje turystyczne na terenach wiejskich, w tym szlaku kulinarnego ŚKS.

Teresa Wąsik

Przygotowano na podstawie informacji przesłanej do ŚODR przez Departament Promocji Turystyki Krajowej POT.

Tag:

GÓRY ŚWIĘTOKRZYSKIE NASZĄ PRZYSZŁOŚCIĄ

Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego

Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach

 

PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ SZWAJCARIĘ W RAMACH SZWAJCARSKIEGO
PROGRAMU WSPÓŁPRACY Z NOWYMI KRAJAMI CZŁONKOWSKIMI UNII EUROPEJSKIEJ