Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. 

Zapraszamy do udziału w konkursie na „Najlepszy przepis na potrawę tradycyjną województwa świętokrzyskiego”

konkurs na potrawę

Jeśli chcesz, aby tradycyjna potrawa, którą pamiętasz z dzieciństwa, a może jeszcze do dziś ją przyrządzasz i jest bliska Twojemu sercu, nie zaginęła, podziel się z nami przepisem wraz ze zdjęciem.

Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach ogłasza konkurs na najlepszy przepis na potrawę tradycyjną w województwie świętokrzyskim. Przysyłajcie przepisy na potrawy, które królują w waszym powiecie oraz ich zdjęcia. Szukamy dań lokalnych, tradycyjnych charakterystycznych dla danego powiatu.

Głównym celem konkursu jest zidentyfikowanie i nominacja konkursowych potraw do publikacji opracowanej i wydanej przez ŚODR Modliszewice.

Warunkiem przystąpienia do konkursu jest nadesłanie wypełnionej karty zgłoszenia wraz z dołączonymi zdjęciami, na których widnieje potrawa.

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie! Karta zgłoszenia, regulamin konkursu i kryteria oceny przepisów do pobrania poniżej. 

Kontakt

Dodatkowych informacji udziela Dział Rozwoju Obszarów Wiejskich ŚODR Modliszewice:

  • Anna Michalska i Izabela Milcarz
    tel. 41 372 22 84;

Koordynator konkursu

Do pobrania:

 

Tag:

GÓRY ŚWIĘTOKRZYSKIE NASZĄ PRZYSZŁOŚCIĄ

Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego

Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach

 

PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ SZWAJCARIĘ W RAMACH SZWAJCARSKIEGO
PROGRAMU WSPÓŁPRACY Z NOWYMI KRAJAMI CZŁONKOWSKIMI UNII EUROPEJSKIEJ